O nas

Profesjonaliści w tworzeniu nowoczesnych izolacji

Firma Thermo-Pur powstała w 2011 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na trwałe, wysokoefektywne i ekologiczne izolacje natryskowe i wdmuchiwane oraz szybkie, bezpieczne dla środowiska naturalnego i nowoczesne metody oczyszczania powierzchni.

Specjalizujemy się w docieplaniu budynków mieszkalnych, przemysłowych i rolnych z użyciem technologii hydrodynamicznego natrysku pianki poliuretanowej oraz wdmuchiwania granulatów wełny celulozowej lub mineralnej.

Wraz z rozwojem firmy, rozszerzyliśmy ofertę o sodowanie - jedną z najbardziej ekologicznych, nowoczesnych i efektywnych metod oczyszczania wszelkiego rodzaju powierzchni z farb, lakierów, rdzy, mchów oraz innego rodzaju zabrudzeń.

Zespół Thermo-Pur tworzą ludzie związani z branżą budowlaną do wielu lat, którzy w swoich działaniach stawiają na nowoczesne, ekologiczne rozwiązania i rzetelne podejście. Regularnie podnosimy kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach i seminariach. Połączenie wiedzy, doświadczenia i innowacyjnych technologii pozwala nam sprostać najtrudniejszym wyzwaniom współczesnego budownictwa.

Nasza przewaga

Dedykowana oferta
Indywidualne podejście do każdego Klienta i zlecenia
Najwyższa jakość
Sprzęt i materiały światowej klasy producentów
Kompleksowa obsługa
Od doradztwa, przez pełną realizację, po odbiór prac